Piknik Rodzinny Grupy HUFGARD 2023

Piknik Rodzinny Grupy HUFGARD 2023

To była wyjątkowa sobota! ? Niezapomniany Piknik Rodzinny Grupy HUFGARD!
Chcemy serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przybyli – naszym Pracownikom z Rodzinami z firm OPTOLITH, DREIER, P&T, P&A, a także naszym gościom z firm PALDREW, DOMBI i TOMEX.
Piknik był pełen radości i uśmiechów ? Wspaniałe grillowanie, liczne animacje, zabawy, tańce przy muzyce oraz emocjonujące rozgrywki sportowe z nagrodami sprawiły, że wszyscy mieliśmy fantastyczną zabawę!
Była to również doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas, porozmawiać i pośmiać się, co pomogło nam jeszcze bardziej zacieśnić więzi w naszej firmowej społeczności ?
Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za to, że byliście z nami i sprawiliście, że ten dzień był tak niezwykły. To właśnie dzięki Wam odczuwamy dumę z naszej firmy oraz wspólnoty, którą budujemy ?
Przesyłamy także podziękowania dla całego zespołu organizacyjnego, który poświęcił wiele czasu i wysiłku, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Mamy nadzieję, że to wydarzenie dostarczyło Wam wiele pięknych wspomnień, które pozostaną na długo w Waszych sercach.
Nie możemy doczekać się kolejnych wydarzeń i spotkań, na których znów będziemy mogli się razem bawić i tworzyć wyjątkowe chwile!
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach! ??
Grupa HUFGARD