Dział handlowy

Nasze oddziały w Polsce

Polska

Jacek Soboszek

Dział Techniczno-Handlowy

Menadżer Produktu ds. OPTOSAN

tel. 601 680 830
j.soboszek@optolith.pL

 

Tomasz Balik

Dział Techniczno-Handlowy

Techni Serwisant

tel. 609 910 606
t.balik@optolith.pl

 

Rafał Koprowicz

Dział Handlowy

Menadżer Produktu ds. Renowacji

tel.609 491 912
r.koprowicz@optolith.pl

 

 

podlaskie

Piotr Mitter

Dział Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 601 170 909
p.mitter@optolith.pl

lubelskie

Ireneusz Czajka

Dział Techniczno-Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 603 330 840
i.czajka@optolith.pl

mazowieckie

Sławomir Kurzepa

Dział Techniczno-Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 609 260 990
s.kurzepa@optolith.pl

podkarpackie

Sebastian Grys

Dział handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 603 378 050
s.grys@optolith.pl

opolskie

Franciszek Mular

Dział handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 607 230 550
f.mular@optolith.pl

łódzkie

Marcin Nowak

Dział handlowy 

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 721 208 204
m.nowak@opotolith.pl

dolnośląskie

Jarosław Wieprow

Dział handlowy

Doradca Techiczno-Handlowy

tel. 603 410 280
j.wieprow@optolith.pl

kujawsko-pomorksie

Paweł Dzikowski

Dział handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 603 383 090
p.dzikowski@optolith.pl

lubuskie

Jacek Liskowiak

Dział handlowy 

Doradca Techniczno-Handlowy i ds. Renowacji Zabytków

tel. 601 420 308
j.liskowiak@optolith.pl

świętokrzyskie

Adam Cieślik

Dział handlowy

Zastępca Dyrektora Handlowego ds. inwestycji

tel. 603 478 050
a.cieslik@optolith.pl

pomorskie

Krzysztof Skrzypek

Dział handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 603 187 575
k.skrzypek@optolith.pl

śląskie

Arkadiusz Szydłowski

Dział handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 609 260 990
a.szydlowski@optolith.pl