Producent chemii budowlanej

Hufgard Optolith

Hufgard Optolith to firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokojakościowych produktów. Spełniamy oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Jesteśmy zaufanym producentem chemii budowlanej, który za cel obrał sobie ciągły rozwój.
Nasza firma funkcjonuje na polskim rynku od 2004 roku, ale tradycje rodzinnej firmy Hufgard kultywowane są w Niemczech już od 1720 roku.

Zaufany producent chemii budowlanej

Pracownicy Hufgard Optolith to zespół doświadczonych specjalistów, których wiedza i długi staż w zawodzie pozwoliły na zyskanie zaufania wielu naszych Klientów. Wkładamy w naszą pracę maksimum zaangażowania, co przekłada się na widoczne efekty. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni usatysfakcjonować osoby oraz firmy z nami współpracujące. Jesteśmy otwarci i chętnie wspieramy pomocną radą.
Posiadamy ponad 2000 opracowanych receptur, które poparte są licznymi testami i badaniami. Nasze produkty zostały zweryfikowane zarówno pod kątem ekonomicznym i użytkowym. Zanim wprowadzimy produkt do sprzedaży, sprawdzamy go w laboratorium, jak i również w realnych warunkach, czyli na budowie. Podczas testów ogromne znaczenie ma dla nas opinia firm wykonawczych, które pomagają nam udoskonalać nasze produkty. Jesteśmy producentem chemii budowlanej, który do tworzenia potrzebnych materiałów korzysta tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł surowców od renomowanych firm. Hufgard Optolith to firma, która ma na celu ciągły rozwój. Na bieżąco szukamy nowych, ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że oferowane przez nas produkty staną się jeszcze lepsze.

Nasze produkty

W naszej ofercie są między innymi: farby, tynki zewnętrzne, kleje do systemów ociepleń, tynki i zaprawy budowlane, kleje do płytek, hydroizolacje, zaprawy do podłoży, materiały renowacyjne i grunty. Każdy z wymienionych towarów tworzony jest z myślą o naszych Klientach. Surowce, które służą do produkcji naszych wyrobów, są wcześniej odpowiednio przygotowywane, a następnie dozowane przez system sterowany komputerowo. Dzięki temu jesteśmy pewni, że surowce dozowane są we właściwych ilościach i w odpowiednim czasie.
Przykładamy ogromną uwagę do tego, aby oferowane przez nas produkty były pozbawione niebezpiecznych związków chemicznych stanowiących zagrożenie dla środowiska naturalnego oraz zdrowia człowieka.

Kontakt 

W razie jakichkolwiek problemów z zamówieniem lub wyborem produktu zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi ekspertami. Jako producent chemii budowlanej z wieloletnim stażem wiemy, jak trudny może być wybór odpowiednich produktów. Grono profesjonalistów zatrudnionych w naszej firmie z łatwością odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zapewniamy doradztwo i serwis techniczny na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą, bądź do kontaktu z naszymi pracownikami. Gwarantujemy wysoką jakość i staranność wykonania wszystkich naszych produktów.

.