System barwienia COLOR MAGIC

colormagic_m[1]Świat wokół nas składa się z niezliczonej ilości kolorów, które odbieramy najostrzejszym zmysłem – wzrokiem. Otaczające nas barwy silnie wpływają na nasze samopoczucie. Odpowiednio dobrane kolory oddziałują na emocje, nastrój i odczucia, a barwy wokół nas mogą inspirować, dodawać energii, aktywować do działania lub odwrotnie – wyciszać, łagodzić stres i złe emocje.

Paleta barw systemu Color Magic zawiera niemal 1000 kolorów. Od żywych, intensywnie nasyconych po delikatne, subtelne odcienie. Pozwala to na pełną swobodę wyboru koloru w zależności od charakteru pomieszczeń, czy poczucia estetyki.

 

Tak szeroka kolorystyka umożliwia realizację każdego, nawet najbardziej odważnego projektu. System barwienia Color Magic oparty jest na pigmentach najwyższej jakości. Odpowiednio skonfigurowane receptury w optymalny sposób wykorzystują bogactwo pigmentów, umożliwiając otrzymanie oczekiwanego koloru. Powierzchnie ścian, szczególnie elewacji, narażone są na ciągły wpływ negatywnych czynników atmosferycznych, w tym promieni słonecznych. Kolory Color Magic są odporne na trudne warunki oraz promieniowanie UV, dzięki czemu zachowują intensywność.

mieszalnikCM[1]

Dzięki nowoczesnej technice komputerowej program barwienia otwiera przed dystrybutorami szerokie możliwości mieszania:

  • farb wewnętrznych,
  • farb fasadowych,
  • tynków i gruntów

zarówno wg wzornika Color Magic, jak również indywidualnych życzeń klienta.

Karty techniczne past pigmentowych znajdują się pod tym linkiem.