Hufgard Optolith łączy siły z firmą Dreier – 01.04.2024

Połączenie Hufgard Optolith & Dreier

Szanowni Klienci, Partnerzy Biznesowi oraz Współpracownicy,

 

Z ogromną radością informujemy, że firma Dreier oraz Hufgard Optolith zdecydowały o połączeniu swoich sił. Ta strategiczna decyzja stanowi ważny krok w naszej długoterminowej strategii rozwoju i wzmacniania naszej pozycji na rynku.

 

Zintegrowanie asortymentu Dreier z asortymentem Hufgard Optolith otwiera przed nami nowe możliwości oraz perspektywy. Połączenie naszych zasobów, wiedzy i doświadczenia umożliwi nam jeszcze lepsze dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku oraz naszych Klientów.

 

Cieszymy się, że możemy ogłosić tę ważną zmianę, która przynosi wiele korzyści dla naszych Klientów oraz Partnerów Biznesowych. Pozwoli nam nie tylko na zwiększenie efektywności działania, ale także na dalszy rozwój naszej oferty produktowej oraz usługowej. Chcielibyśmy zapewnić, że nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości produktów oraz zindywidualizowanej obsługi Klienta pozostają niezmienne a dzięki temu połączeniu, będziemy mogli zaoferować naszym Klientom jeszcze szerszy wybór produktów oraz innowacyjne rozwiązania, na równie wysokim poziomie.

 

Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową współpracę oraz zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Wierzymy, że ta zmiana przyczyni się do dalszego wzmacniania naszych relacji biznesowych oraz będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi naszej współpracy.

 

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym zespołem Przedstawicieli Handlowych, który służyć będzie wszelką pomocą i odpowiedziami.

 

Z poważaniem,


Zarząd Hufgard Optolith & Dyrektor Handlowy Dreier

 

Hufgard Optolith łaczy siły z firmą Dreier