Już 25 lipca rusza kolejny cykl szkoleń – „Śniadania Mistrzów” z Optolith

Już 25 lipca rusza kolejny cykl szkoleń – „Śniadania Mistrzów” z Optolith

Rozpoczynamy kolejny cykl spotkań dla tych, którzy chcą poznać zalety produktów marki Optolith i możliwości ich zastosowań w budownictwie. Fachowcy powinni rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami, a najlepiej robić to w przyjemnej atmosferze. Dlatego po raz kolejny zapraszamy na „Śniadania Mistrzów”.

„Śniadania Mistrzów” są dedykowane wszystkim wykonawcom zainteresowanym stosowaniem profesjonalnych materiałów w swojej codziennej pracy.

Nasi przedstawiciele będą spotykać się z Państwem w siedzibach dystrybutorów, gdzie czekać będzie na Państwa poczęstunek połączony z prezentacją możliwości produktów marki Optolith. Podczas spotkań zostanie zorganizowane krótkie szkolenie z zakresu aplikacji naszych produktów.

„Śniadania Mistrzów” to także znakomita okazja do nawiązania kontaktów handlowych. Wezmą w nich udział przedstawiciele dystrybutorów, dzięki czemu będą Państwo mogli indywidualnie uzgodnić warunki ewentualnej współpracy w zakresie dostaw produktów Optolith.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już w środę 25 lipca o godzinie 8:00 rano w Hurtowni Budowlanej Probud (ul. Narutowicza 10, Koło). Tematem przewodnim szkolenia będzie prezentacja nowych materiałów z grup: tynki, kleje, farby, hydroizolacje oraz zaprezentowanie możliwości ich zastosowań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 609 102 001.

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału  w najbliższym „Śniadaniu Mistrzów”, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy zaproponują dogodny dla Państwa termin i miejsce  spotkania. Kontakty do poszczególnych przedstawicieli znajdują się tutaj.