Optolith zaprasza Wykonawców na szkolenia w cyklu „Śniadania Mistrzów”

Optolith zaprasza Wykonawców na szkolenia w cyklu „Śniadania Mistrzów”

Hufgard Optolith zaprasza dotychczasowych i nowych Wykonawców na spotkania szkoleniowo – promocyjne w ramach cyklu „Śniadania Mistrzów”. 

„Śniadania Mistrzów” to cykl porannych spotkań Wykonawców z Przedstawicielami Handlowymi  u Dystrybutora, podczas których można bliżej poznać produkty Optolith, nowości produktowe i akcje promocyjne, to również doskonała okazja do odbycia krótkiego szkolenia z zakresu aplikacji produktów Optolith.

W spotkaniach będą uczestniczyli również sprzedawcy Dystrybutora aby umożliwić Firmom Wykonawczym przeprowadzenie ewentualnych bezpośrednich uzgodnień dotyczących warunków sprzedaży produktów Optolith.

„Śniadania Mistrzów” odbywają się regularnie w poszczególnych regionach sprzedaży Optolith, po wcześniejszym uzgodnieniu  z Dystrybutorem. Terminarz spotkań z cyklu „Śniadania Mistrzów” zaplanowanych  na najbliższe tygodnie znajduje się tutaj:

O planowanych terminach spotkań informują plakaty w punktach sprzedaży Dystrybutora. Dodatkowo Przedstawiciele Handlowi Optolith zapraszają Wykonawców podczas indywidualnych spotkań na budowach.