Premiera nowej serii produktów Nie do Podrobienia

Premiera nowej serii produktów Nie do Podrobienia

16 kwietnia, po roku intensywnych działań, nastąpiła długo przez wszystkich wyczekiwania premiera najnowszej serii produktów Nie Do Podrobienia. Nowa linia została przygotowana z myślą o wszystkich ewentualnościach, jakie mogą spotkać fachowca przed ścianą. Produkty będą wspierać zarówno profesjonalistów, jak i amatorów nawet w najbardziej wymagających budowalno-remontowych wyzwaniach.

Kolekcja obejmuje materiały z prawie wszystkich grup produktowych: tynki i zaprawy budowlane (Optomur Calith Light, Calith Finish, Calith Top, Optomur PPK W/G | PPK S, Optomur VOR N/S/ST), hydroizolacje (Optostop Fluid i Optostop Aquaflex 2K), zaprawy do podłoży (Optoplan Bes Rapid), kleje i fugi do płytek (Optoflex Marki Easy, Optoflex Elastic Easy, Optoflex Superelastic Easy), kleje do systemów ociepleń (Optotherm Multi KSW), tynki cienkowarstwowe (Optoplast Ecofinish, Optoplast Silcolith), grunty (Optogrunt Uniplast, Optogrunt Aquaforte), farby zewnętrzne (Optomal Lotosil), farby wewnętrzne (Optomal SuperLatex, Optomal Mineralin).

Te wyjątkowe produkty są nie tylko niezawodne w działaniu, ale również przyjazne dla otoczenia i stworzone w zgodzie z naturą. Podsumowując – Nie Do Podrobienia!

Ponadto, na wszystkich, którzy zakupią pakiety z premierowym asortymentem, czekają atrakcyjne nagrody-niespodzianki. Ze szczegółami akcji będzie można zapoznać się w naszym kolejnym wpisie!