Cykl spotkań szkoleniowo – promocyjnych „Śniadania Mistrzów”

Cykl spotkań szkoleniowo – promocyjnych „Śniadania Mistrzów”

Optolith zaprasza Wykonawców na cykl spotkań szkoleniowo – promocyjnych „Śniadania Mistrzów”

Hufgard Optolith realizuje ciekawą akcję szkoleniowo – promocyjną dla Firm Wykonawczych. W spotkaniach mogą uczestniczyć zarówno nowi jak i dotychczas współpracujący z firmą Wykonawcy.

„Śniadanie Mistrzów” to cykl porannych spotkań Wykonawców z Przedstawicielami Handlowymi u Dystrybutora, podczas których w miłej, śniadaniowej atmosferze można bliżej poznać produkty Optolith oraz wziąć udział w specjalnej promocji punktowej – PREMIA ZA PRACĘ przygotowanej z myślą o Firmach wykonawczych.

„Śniadanie Mistrzów” to również doskonała okazja do odbycia krótkiego szkolenia z zakresu aplikacji produktów Optolith.

W spotkaniach uczestniczą aktywnie pracownicy Dystrybutora co ułatwia Firmom Wykonawczym przeprowadzenia bezpośrednich uzgodnień dotyczących warunków sprzedaży, terminów dostaw i zasad udziału w promocji punktowej PREMIA ZA PRACĘ itp.

„Śniadania Mistrzów” odbywają się regularnie w poszczególnych regionach sprzedaży produktów Optolith, po wcześniejszym uzgodnieniu z Dystrybutorem.

O planowanych spotkaniach informują plakaty w punktach sprzedaży Dystrybutora. Dodatkowo Przedstawiciele Handlowi Optolith zapraszają Wykonawców podczas indywidualnych spotkań na budowach.

Spotkania z cyklu „Śniadania Mistrzów” organizowane przez Optolith spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony Wykonawców jak i Dystrybutorów. Akcja jest stale rozwijana i poszerzana o nowych uczestników.