Nowy katalog produktów Optolith na 2016 rok

Nowy katalog produktów Optolith na 2016 rok

Miło nam poinformować naszych Klientów, że  na stronie internetowej oraz w w wersji drukowanej dostępna jest już szósta edycja Katalogu produktów Optolith. Książka produktów zawiera kompletny opis materiałów budowlanych oferowanych przez firmę Optolith,  z podziałem na poszczególne grupy: farby, tynki, kleje do systemów ociepleń, tynki i zaprawy budowlane, kleje i fugi do płytek, hydroizolacje, zaprawy do podłoży, systemy ociepleń, materiały renowacyjne i grunty.  

Katalog produktów firmy Optolith jest efektem wsłuchiwania się w zmieniające się potrzeby klientów – inwestorów, firm wykonawczych oraz architektów poszukujących niezawodnych materiałów budowlanych wysokiej jakości, które pozwolą łatwiej i szybciej realizować określone projekty budowlane. Specjaliści z firmy Optolith stale badają rynek i podejmują decyzje o rozwoju asortymentu produktów. Zauważalne jest coraz większe zainteresowanie klientów kompleksowymi rozwiązaniami w tym systemami ociepleń budynków.

Nowy Katalog został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Charakteryzuje się prostotą i elegancją, jest bardzo przejrzysty, czytelny i intuicyjny – łatwo można odszukać w nim potrzebne informacje. Prezentowane w nim informacje o produktach koncentrują się na korzyściach i najważniejszych cechach z punktu widzenia użyteczności dla klienta. Nowy Katalog Optolith 2016 dystrybuowany będzie poprzez Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju. Katalog dotrze do klientów dzięki bezpośredniemu mailingowi oraz cyklom spotkań organizowanych przez firmę Optolith. Wersja elektroniczna Katalogu jest również udostępniona na stronie www.optolith.pl.