Konferencja dla klientów Optolith

Konferencja dla klientów Optolith

Dnia 11-12 marca br. w Krynicy  Zdrój odbyła się konferencja dla klientów Optolith.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem przez władze spółki i przedstawieniem członków zarządu: Pana Andrzeja Grendy – prezesa zarządu, oraz właścicieli  i wiceprezesów spółki – Pana Alexandra Hufgarda  i Pana Franza Josefa Bittera.

Wśród licznych aktywności przygotowanych dla Gości najważniejszym punktem była konferencja biznesowa poprowadzona przez dyrektora handlowego Optolith – Pana Andrzeja Kowalczuka, który zaprezentował plany handlowe spółki na najbliższy rok oraz przedstawił podsumowanie wyników sprzedażowych za rok poprzedni. Najlepsi dystrybutorzy zostali wyróżnieni  w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I – za najlepszą sprzedaż produktów Optolith w 2015 roku

  • Pierwsze miejsce otrzymała Firma EKOBUD
  • Drugie miejsce otrzymała firma PODBIELSKI
  • Trzecie miejsce otrzymała firma NORGE B

Kategoria II – za najlepszą dynamikę sprzedaży produktów Optolith

  • Pierwsze miejsce otrzymała firma NORGE B
  • Drugie miejsce otrzymała firma ART. MARK
  • Trzecie miejsce otrzymała firma BUDOPUNKT

Wyróżnienia specjalne „Renowator” za sprzedaż produktów renowacyjnych  otrzymała firma ROMINCO za renowację Zamku w Pieskowej Skale, dla firmy RENO_THERM za renowację Muzeum Warszawy, dla firmy BUDSERVICE za renowację secesyjnej zabudowy miejskiej w Bydgoszczy oraz dla firmy NORGE B za renowacje Stare Miasto Gdańsk.

Spotkanie klientów Optolith w Krynicy zakończyło się uroczystą kolacją.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, mamy nadzieję,  że spotkamy się w przyszłym roku w jeszcze szerszym gronie!