OPTOLITH GRA DALEJ Z RAKOWEM!

OPTOLITH GRA DALEJ Z RAKOWEM!

Z radością informujemy, że przedłużyliśmy umowę sponsorską z Rakowem Częstochowa. Będzie to kolejny wspólny rok, w którym udzielamy wsparcia częstochowskiemu klubowi!

Raków Częstochowa to klub o bogatej, budowanej od 1921 roku, sportowej tradycji. Klub, który odważnie patrzy w przyszłość i opiera się na energii, dynamice działań, spójnej strategii i ambitnych celach na kolejne lata. W sezonach 2020/2021, 2021/2022 był zdobywcą Pucharu Polski, a w sezonach 2021/2022 i 2022/2023 – zdobywcą Superpucharu Polski.

OPTOLITH, będący częścią HUFGARD Group, działając na polskim rynku od 18 lat, zajmuje się produkcją profesjonalnej chemii budowlanej (zaprawy, kleje, tynki, izolacje, farby) stosowanej w budownictwie ogólnym oraz przy renowacjach obiektów zabytkowych, ale także od lat czynnie angażuje się w wspieranie sportu oraz działania społeczne.

 – Pozostajemy w drużynie Rakowa i bardzo cieszymy się na kolejny rok współpracy. Być częścią klubu, który stale się rozwija, osiąga wiele sukcesów i daje tyle radości kibicom, to dla nas ogromna duma. Nasza radość jest jeszcze większa, ponieważ jesteśmy częstochowską firmą – mówi Prezes Andrzej Grenda.

Trzymamy kciuki za owocną współpracę, jak również życzymy klubowi samych sukcesów na piłkarskich murawach!