Piknik rodzinny dla pracowników Optolith

Piknik rodzinny dla pracowników Optolith

W ostatnią sobotę lipca pracownicy Optolith wraz rodzinami mogli wspólnie uczestniczyć, w specjalnie dla nich zorganizowanej, plenerowej imprezie integracyjnej w urokliwie położonym ośrodku wypoczynkowym – Orle Gniazdo Hucisko.

Piknik był  formą podziękowania zarządu dla Pracowników  firmy Optolih za kolejny rok wytężonej pracy. Dla rodzin pracowników to doskonała okazja, aby poznać bliżej firmę, jej właścicieli oraz  kluczowe osoby zarządzające spółką i aktywnie wspólnie spędzić czas

Na miejscu na uczestników czekały liczne atrakcje. Pracownicy wraz ze swoimi bliskimi bawili się cały dzień, uczestnicząc w grach i zabawach plenerowych. Rywalizacja przebiegała w 15 zespołach, a każdy z nich musiał pokonać 15 konkurencji – od biegu w workach na czas, poprzez jazdę na specjalnie przygotowanej desce aż po rzuty do kosza i mini siatkówkę. Dla najmłodszych przygotowano specjalne zajęcia i zabawy z udziałem animatorów. Po południu, po całym dniu aktywności, pracownicy i ich rodziny mogli wspólnie biesiadować przy grillu i dobrej muzyce.  Rozmowom, tańcom i śpiewom nie było końca!