„Śniadania Mistrzów”- październikowy cykl szkoleń dla profesjonalistów

„Śniadania Mistrzów”- październikowy cykl szkoleń dla profesjonalistów

Zaktualizowaliśmy harmonogram spotkań dla wykonawców, którzy chcą poznać zalety produktów marki Optolith i ich zastosowanie w budownictwie. Fachowcy powinni rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami, a najlepiej zrobić to w przyjemnej atmosferze. Dlatego w październiku zapraszamy na kolejne „Śniadania Mistrzów”.

„Śniadania Mistrzów” są dedykowane wszystkim wykonawcom zainteresowanym stosowaniem profesjonalnych materiałów w swojej codziennej pracy. Nasi przedstawiciele będą spotykać się z Państwem w siedzibach dystrybutorów, gdzie czekać będzie na Państwa poczęstunek połączony z prezentacją możliwości produktów marki Optolith. Podczas spotkań zostanie zorganizowane krótkie szkolenie z zakresu aplikacji naszych produktów.

„Śniadania Mistrzów” to także znakomita okazja do nawiązania kontaktów handlowych. Wezmą w nich udział także przedstawiciele dystrybutora, dzięki czemu będą Państwo mogli indywidualnie uzgodnić warunki ewentualnej współpracy w zakresie dostaw produktów Optolith.

„Śniadania Mistrzów” organizujemy we wszystkich regionach kraju, w których działają oficjalne przedstawicielstwa marki Optolith. Terminarz najbliższych spotkań znajdą Państwo poniżej:

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w „Śniadaniu Mistrzów”, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy zaproponują dogodny dla Państwa termin spotkania na budowie.